2018 yılında ilk kez düzenlenen etkinlikte en iyi kripto para borsası OKEx oldu. - Paranın Merkezi

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2018 yılında ilk kez düzenlenen etkinlikte en iyi kripto para borsası OKEx oldu.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2018 yılında ilk kez düzenlenen etkinlikte en iyi kripto para borsası OKEx oldu.

Geride bırakmak üzere olduğumuz 2018 yılında dünyanın en iyi kripto para borsası OKEx olarak seçildi. Ülkemizde çok fazla popüler olmayan OKEx dünyada oldukça bilinen ve işlem hacmi yüksek olan bir kripto para borsası. Çin merkezli olan OKEx borsası daha çok uzak doğu ülkelerinde ve Çin'dde yaşayan kripto para yatırımcıları tarafından kullanılan bir borsa.

Her geçen gün giderek yaygın hale gelen sanal para birimlerinin satışa sunulduğu kripto para borsaları ile ilgili ilki geçtiğimiz ay ilk kez düzenlenen “En iyi Kripto para borsası” adlı yarışma düzenlendi. 32 uzman tarafından belirlenen panelde Dünya’nın en iyi sanal para borsası olarak Çin merkezli OkeX firması seçildi. 2019 yılında ise hangi firmanın seçileceği şimdiden merak konusu olmaya başladı. Türkiye'de ve dünyada en popüler olan kripto para borsası Binance'nin ödülü alamaması ise dikkat çekti ama 2019'un en önemli adaylarından bir tanesinin yine Binance olduğunu vurgulamakta fayda var.
    Daha büyük boy için resime tıkla

Ad:     	indir.png
Gösterim:	12
Boyut:  	4.6 KB
ID:     	2280

İlk defa Malta’da düzenlendi

Dünya’nın en iyi kripto para borsasını belirlemek üzere gerçekleştirilen toplantıda “Malta Blockchain Summit 2018 “ etkinliğinde en iyi sanal para birimi borsası olarak OkeX firması seçildi.
    Özellikle birçok sanal para borsasının yer aldığı bu panel üzerinde ilk 3’e giren firmaların güvenoyu alarak finale kalmaları borsalar tarafından oldukça mutlulukla karşılandı. Okex Firmasının en iyi seçilmesinden sonra 2. Ve 3. Seçilen diğer borsaların ise Binance ve BitBay borsalarının olduğunu da sizlere buradan açıklayalım.

Hacim olarak ikinci sırada

Aslında Dünya’nın en çok tercih ettiği kripto para borsaları arasında ikinci sırada yer almasına rağmen, müşterilerine sunmuş olduğu hizmet seçenekleri bakımından uzmanlar tarafından en iyi seçilen firmanın 24 saatlik süre içerisinde işlem hacminin 850 Milyon Dolar olduğunu da belirtmekte fayda var. Kripto para borsaları arasında en çok tercih edilen borsanın ise Binance olduğunu ve işlem hacminin 1 Milyar Dolar civarında olduğunu da ayrıca belirtmek istiyoruz.

merkezli hong kong bu borsanın denildiği gibi işlem hacmi en yüksek borsalardan biriydi zaten o yüzden ben pek şaşırmadım

Yorum

Biance'nin popülerliğini 2019da iyice düşürecek gibi bu borsa

Yorum

ismi bile bir garip Binance tek geçerim arayüzünü de beğenmedim şahsen buranın

Yorum

Kesinlikle sunduğu hizmetler ile fark yarattığını düşünüyorum bu anlamda hak ettiği bir unvan kazanmış

Yorum

Tekel uygulamaları hiç bir zaman adil bulmuyorum. Ayrıca başarı ve hizmet kapasitesi de tekel uygulamalarda sürekli düşüş gösterir bu bilinen bir şey. Bu yüzden Okex'in varlığı ve başarısı Binance'nin olumlu yönde gelişimini etkileyecektir. Dolayısıyla piyasada bu tarz bir rekabetin oluşması yatırımcı için oldukça avantajlı

Yorum

• sercan
              sercan commented
              Editing a comment
              Binance böyle bir durumda dediğiniz gibi rekabete girip kendini daha fazla geliştirebilir. İkisini kıyaslamaktan önce yatırımcılara bu durum nasıl dönüş yapar diye bakmak daha mantıklı geldi bana da

Zaten dünyanın yarısı Çin adamlar kendi kripto para borsasını kullanacak tabi. Sırf Çinliler kullansa ilk 3 e kafadan girer yani ama şahsen ben de ilk kez duydum

Yorum

İşleniyor...
            X