Kripto para alım satımında kullandığınız borsalar hangileri - Paranın Merkezi

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kripto para alım satımında kullandığınız borsalar hangileri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kripto para alım satımında kullandığınız borsalar hangileri

kripto para işlemlerinizi hangi borsa üzerinden yapıyorsunuz arkadaşlar ? Bildiğim kadarıyla yani etrafımda kripto para alım satımı yapanların çoğu binance hesabından yapıyor. Farklı yerlerden alım satım işlemleri yapan var mı ?

aslında en kolayı forex. Forexde bitcoin ethereum ve ripple işlemi yaptıran firmalar var araştırın derim ben. Onun dışında binance en güvenlisi diye düşünüyorum

Yorum

Türk firmalarını da kullanabilirsiniz bitcoin için ama altcoinlerd eişlem yapacaksanız yine en güzeli binancedir diyebilirim

Yorum

paribudan alıp binanceye transfer en güvenilir yöntem

Yorum

hangi türk firmasından kolay ve güvenilir olarak kripto para işlemleri yapabilirim?

Yorum

kredi kartı ile alım yapmak isteyenler çin en ideali coinmama ve cex.io gibi duruyor. Diğerlerinde kredi kartı ile coin almak yok benim anladığım kadarıyla

Yorum

henüz herhangi bir borsadan krıpto para almadım ama paribudan 50 dolarlık bir bitcoin gelmişti adıma onu çektim sıkıntısız sorunsuzdu yani almay düşünürsem paribu tercih edebilirim

Yorum

paribu sağlam firma ama şimdilik. Bu ülkede her an herşey değişebilir. İki gün sonra bir ferman yayınlanırsa resmi gazete de ve denirse kripto para borsalarının Turkıye de faaliyetini yasaklıyorum vs ondan sonra basımız sıkıntıya gırebılır o yuzden bınance daha sağlam geliyor bana

Yorum

en rahatı paribu ya. Yok öyle selfie çek yolla bilmem ne yok. Direkt telefonunla giriş yapıyosun temiz iş. Bi tane baka firmadan açayım dedim Türk firması adam diyor kımlıgını tutup selfıe cekıceksın onay ıcın. Yok ya başka sulalemın bılgılerını de ıster mısın

Yorum

son dönemde forex firmaları da atağa geçtiler. Bayağa bir kripto para eklenmiş metatradera ama her firma da işleme açık değil anladığım kadarıyla ben paribuda devam ediyorum

Yorum

İşleniyor...
                    X