Piyango Bileti Aldınız mı ? 70 Milyon Size Çıkarsa Ne Yaparsınız ? - Paranın Merkezi

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Piyango Bileti Aldınız mı ? 70 Milyon Size Çıkarsa Ne Yaparsınız ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Piyango Bileti Aldınız mı ? 70 Milyon Size Çıkarsa Ne Yaparsınız ?

Merhaba arkadaşlar

Milli piyango bileti aldınız mı acaba ? 70 milyon tl size çıkarsa bu parayı nasıl değerlendirirsiniz ?

yok be abi almadık piyango falan bazen alsam mı diyorum ama alırsam da 4 tane çeyrek alırım tam bilet almam ona da 70 milyon çıkmaz 4 de biri çıkarsa ne yaparım diye düşününce 5 milyon tl sini borsaya yatırım 2 milyon tl sini forexe kalan kısımla da ev falan alır yatırım yaparım heralde

Yorum

bir sene almıştım 15 tane falan 2 tanesıne mı ne amotri cıkmıstı o kadar. Yani hocam ben 15 değil 115 tane alsam biz de bu şans olduktan sonra bize yine bısey cıkmaz

Yorum

Bana çıksa bir kısmıyla yardım ederim önce çevremdekılere sonra muhtac durumda olanlara tabı herkese yetısebılmek mumkun degıl bır de olmayan parayı dagıtmak kolaydır ama yanı 70 milyonun en azından 10 milyonunu hayır ıslerıne harcarım heralde

Yorum

yawe bırakın bunlar boş iler. Hem çıkmaz hem de günah ne işiniz var rkadaş piyangoyla falan bileğinizin hakkıyla para kazamanın yollarını araştırın. Biliyorum yeterli gelmıyor cogu zaman ama o zaman farklı ıs kolları deneyın kendınızı gelıstırın. Piyango pesınde sans oyunları pesınde kosmayın derım ben

Yorum

Nimetabladan 1 kişi 30 bin tane bilet almış arkadaşlar Yani çıkacağı varsa da bu adama çıkar bize çıkmaz boşa hayal kurmayalım bence

Yorum

yahu fazlasında gözüm yok bana bi 1,250 bin lira çıksın o da yeter ne yapacağım 70 milyon tl yi

Yorum

Bir laf var çok sevdiğim, piyango matematik bilmeyenlerden alınan vergidir diye.

Yorum

• MyNameisRisk
                  MyNameisRisk commented
                  Editing a comment
                  güzelmiş ama insan yine de ya tutarsa diyor işte

Üsküdar'a çıkmış bilet. Duyunca biraz kalbim ağrır gibi oldu 70 milyon tl az para değil. Neler neler yapılırdı o parayla diye iç geçirmeden edemiyor insan

Yorum

MyNameisRisk umarım tutmuştur o zaman ne diyeyim.

Yorum

ikramiye çıkan bilet hala bozdurulmamış. Adam galiba kalpten gitti

Yorum

İşleniyor...
                    X