Madencilik Şirketinden 112 Öğrenciye Burs Desteği - Paranın Merkezi

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Madencilik Şirketinden 112 Öğrenciye Burs Desteği

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Madencilik Şirketinden 112 Öğrenciye Burs Desteği

Ekonominin, sosyal hayatın her alanına nüfuz etmiş olduğunu inkar etmek imkansız. Bunun en pozitif örneklerinden bir tanesine bugün rastladım haberlerde ve hemen sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlar. Umarım bu tür haberlere daha sık rastlarız…
    Habere göre; Doğu Biga Madencilik, burs programı kapsamında, köylerde eğitim gören 112 öğrenciye burs sağlayacağını açıkladı. Şirket böylece bahsedilen burs programının başladığı 2012 tarihinden bu yana toplamda 489 öğrenciye burs sağlamış oldu.

İyi şeylerde oluyor çok şükür

Yorum

diğer firmalarada örnek olsun bu olay. Bu dönemde burs almak oldukça zor, herkes kendi adamına burs veriyor o da vergiden düşmek için

Yorum

• serdar
        serdar commented
        Editing a comment
        kesinlikle öyle o yüzden bu tarz haberlerin paylaşımını da çoğalmak çok önemli

Bu haberi ben de dün okumuştum ayrıca burs verdikleri iki kız öğrenci mezun olduktan sonra aynı şirkette çalışmaya başlamış bu da çok güzel bir ayrıntısı, hem çalışan hem de işveren için artıları eminim gözle görülüyordur.

Yorum

öğrencilik dönemimden bilirim bursun ne kadar hayat kurtarıcı olduğunu. Gerçi ilk sene sonrasında notlkar düştüğü için alamamıştım ama karşılıksız burs bulabilmek bu devirde gerçekten zor. Sayıları artar umarım

Yorum

İşleniyor...
        X