HighFx Canlı İşlem Seansı Düzenliyor Katılım Ücretsiz, Değerlendirelim - Paranın Merkezi

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HighFx Canlı İşlem Seansı Düzenliyor Katılım Ücretsiz, Değerlendirelim

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• HighFx Canlı İşlem Seansı Düzenliyor Katılım Ücretsiz, Değerlendirelim

Merhaba arkadaşlar,

Highfx adlı forex firması canlı işlem seansı düzenliyor. Yani canlı yayında işlem açıyorlar ve sonuçlarını canlı canlı görme fırsatımız oluyor. https://www.highfx.com/forex/live-trade/tr/?forum buradan başvuruda bulunulabiliyor. 3 seansa kadar seçilebiliyor diyor ama yalnızca 1 seans seçebildim ben.

başvuruyorum hocam şimdi ctrl basılı tutup seçerseniz 3 ü de seçilebiliyor ama 4.ye izin vermiyor. Galiba tek seferlik sonrasında hesap açmamızı isteyecekler. Bakalım kazanç sağlayabileceksek hesapda açarız önemli olan para kazanmak

Yorum

bunun olayı nedir tam olarak hocam ? Yani canlı yayında gerçek hesapta işlem açıyor mu kendileri

Yorum

Güvenilirlik açısından olumlu bir gelişme olabilir.

Yorum

yararlı bir şeye benziyor denemekten zarar gelmez bakalım

Orjinal yazı sahibi: suleyman View Post
          bunun olayı nedir tam olarak hocam ? Yani canlı yayında gerçek hesapta işlem açıyor mu kendileri
          önceki ideoları var zaten youtube da hocam

Yorum

teşekkürler paylaşım için. İzleyelim bakalım kendileri kar edebiliyor mu ona göre ufak bir hesap açar bakarız artık

Yorum

teşekkür ederiz önemli bir kolaylık sağlanmış işlemler için

Yorum

ön fikir sahibi olmak isteyenler adına özellikle yararlı bir iş olmuş, tebrikler

Yorum

sadece 3 seansa katılabiliyormuşuz. Yani müşteri çekme amaçlı yapılmış bir uygulama gibi geldi bana 3 seans sonrası hesap açarsan izleyebilirsin diyecekler benim anladığım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: coinustasi View Post
                    sadece 3 seansa katılabiliyormuşuz. Yani müşteri çekme amaçlı yapılmış bir uygulama gibi geldi bana 3 seans sonrası hesap açarsan izleyebilirsin diyecekler benim anladığım
                    normaldir hocam zaten. Her firmanın ücretsiz sinyal veriyor olmasının sebebi de bu. Doğru işlem stratejisi sunuyorsa bi zahmet hesap da açıverin bunda bir şey yok. Bi inceleyelim bakalım

Yorum

güzel bakalım scalping yapılıyor o zaman video içinde işlem açılıp aynı videoda kapatılıyorsa güzel olur biz de biraz scalp yapma fırsatı buluruz

Yorum

İşleniyor...
                      X